Stomatologia na Ukrainie

Wielu młodych ludzi marzy o zawodzie dentysty. Jednak na naszych polskich uczelniach publicznych liczba miejsc jest ograniczona. Natomiast na prywatnych uniwersytetach medycznych koszt studiów bardzo często przewyższa możliwości finansowe studentów i ich rodzin – ich cena dochodzi do 60 tys. Dlatego też wiele osób decyduje się na studiowanie na Ukrainie, gdzie zarówno czesne jest nawet o 1/3 niższe, jak i koszty utrzymania nieporównywalnie mniejsze. Stomatologia na Ukrainie


Stomatologia na Ukrainie – szansa na zdobycie wymarzonego zawodu


Najpopularniejszymi uczelniami o dużej renomie i wysokim poziomie nauczania, oferującymi studia zagranicznym studentom są Lwowski Narodowy Uniwesytet Medyczny, Narodowy Uniwersytet Medyczny w Ivano-Frankivsku, Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu i Lwowski Narodowy Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii.

Studiowanie stomatologii na Ukrainie daje możliwość zdobycia gruntownego medycznego wykształcenia i zdobycie zawodu, który nas usatysfakcjonuje. Międzynarodowe grono studentów daje natomiast możliwość poznania różnych kultur i nawiązania interesujących znajomości, a każda z tych uczelni umożliwia studentom przeniesienie na uczelnie medyczne w Polsce i Unii.

Stomatologia na Ukrainie

Przeczytaj również:
http://studialekarskienaukrainie.pl/
http://studia-medyczne-na-ukrainie.pl/
http://stomatologianaukrainie.pl/