Dlaczego warto?

Jakie są zalety studiowania stomatologii na Ukrainie?

Stomatologia na Ukrainie
Korzyści jest wiele. Do najważniejszych należą koszty czesnego, który w przypadkach studiów na uczelniach na Ukrainie są mniejsze nawet o 1/3. Stomatologia w języku angielskim to koszt 5200$. Dla znających język rosyjski lub ukraiński jest to kwota nieco mniejsza, bo od 3800$ do 4300$. Ponadto koszty życia na Ukrainie są nieporównywanie niższe, także mieszkania wynajmowane przez studentów mają bardzo atrakcyjne ceny. Studia lekarskie na Ukrainie


Na uniwesytetach ukraińskich studiuje około 75 tys. zagranicznych studentów i wciąż przybywa nowych. Nic w tym dziwnego, gdyż oferują one bardzo atrakcyjne warunki nauki w niewielkich grupach, w których nacisk położony jest na bardziej indywidualne kształcenie niż w dużych, kilkudziesięcioosobowych grupach. Grupy studentów nie przekraczają z reguły 9 osób, a poziom nauczania jest wysoki.


Uczelnie medyczne na Ukrainie przeszły ogromny rozwój i stawiają dziś na nowoczesność.


Wszystko jest skomputeryzowane i dużo łatwiej młodym ludziom jest się odnaleźć w świecie mediów i internetu. Uczelnie oferują darmowy dostęp do wydawnictw naukowych, bogato wyposażoną bibliotekę i nowoczesne materiały edukacyjne.
Również położenie uczelni w Tarnopolu, Ivano-Frankivsku i Lwowie jest dużą zaletą. Umożliwia to częstszą podróż studentów do domu, zwłaszcza, że komunikacja jest bardzo wygodna: połączenia autobusowe są częste z różnych miast. Można też skorzystać z polączenia kolejowego, a także dojechać własnym autem.

Przeczytaj również:
http://studialekarskienaukrainie.pl/
http://studia-medyczne-na-ukrainie.pl/
http://stomatologianaukrainie.pl/